Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Firmamız Hakkında Merak ettiğiniz ayrıntılara alt kısımdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Mobilya sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Mydafne, Ankara Siteler bölgesinde faaliyet göstermektedir. Üretim ve satış konusunda birbirinden farklı tasarımlara sahip ürün seçeneklerini tek bir noktadan temin etmenizi hedefleyen firma, gelişen teknoloji ve yeni mobilya seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlar ile çözüme kavuşturmayı hedeflemektedir. Dekorasyon yönünden aradığınız tüm renk seçeneklerini kolay bir şekilde inceleyebileceğiniz web sitesi üzerinden, fiyat teklifi konusunda da faaliyet göstermektedir. Mobilyalar hayatımızın bir parçası olmayı başarmış ve her alan için farklı özelliklere sahip ürün seçenekleri üretilmektedir.

Mobilya seçimi konusunda oldukça uzmanlaşmış personellerimiz, uygulanacak alana göre sizlere en uygun ürünleri tanıtarak ne gibi avantajlar sağlayacağı konusunda bilgilendirme yapmaktadır. Özellikle yeni evlenen çiftlerin ; Mutfak, Salon, Banyo ve Oturma odasına uygun mobilya seçimi konusunda yaşadığı sıkıntıları tamamen ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Ürün gruplarında daha kaliteli ve kullanışlı ürünleri üreterek müşterilerimizin uzun yıllar firmamızı hatırlamasını hedeflemekteyiz. Dayanıklı ürünler konusunda evinizin veya işyerinizin ihtiyaçlarına yönelik üretim yapmaktayız.

Vizyonumuz

Kaliteli ürün seçeneklerini en uygun fiyatlar ile sizlerle buluşturmayı hedefleyen bir alt yapıya sahip olan, Mydafne Mobilya yeni çıkan ürünler konusunda da proje uzmanları tarafından geliştirdiği ürünleri sizlere sunarak, doğru ve kaliteli hizmet almanızı hedeflemektedir.